• Start
  • Blog
  • Aktualizacja DJ-MediaTools 2.17.2 wprowadza pełną kompatybilność z Joomla 4

Aktualizacja DJ-MediaTools 2.17.2 wprowadza pełną kompatybilność z Joomla 4

Najnowsza wersja (2.17.2) DJ-MediaTools - rozszerzenia dla tworzenia galerii pokazów slajdów w Joomla - przynosi pełne wsparcie dla Joomla 4. Obejmuje to przepisanie zaplecza komponentu zgodnie ze standardami Joomla 4.

DJ-MediaTools i Joomla 4

Przyjrzyjmy się kilku przykładom widoków zaplecza.

Układ Panelu kontrolnego

DJ-MediaTools panel kontrolny

Widok slajdów DJ-MediaTools

dj-mediatools-j4-items-list

Widok pojedyńczego slajdu DJ-MediaTools

dj-mediatools-j4-item-view

Widok albumów DJ-MediaTools

dj-mediatools-j4-albums-view

Poprawki błędów

Najnowsza aktualizacja DJ-MediaTools/ galeria Joomla przynosi również kilka poprawek.

ZOBACZ LISTĘ WPROWADZONYCH ZMIAN

Import slajdów z DJ-ImageSlider

DJ-MediaTools umożliwia importowanie wszystkich Twoich kategorii i slajdów utworzonych w DJ-ImageSlider. Po zaimportowaniu kategorie z DJ-ImageSlider staną się albumami w DJ-MediaTools, a elementy zostaną odpowiednio przypisane. Import działa zarówno w Joomla 3 jak i Joomla 4.

Import slajdów z DJ-ImageSlider

Instalacja na Joomla 4 i aktualizacja z Joomla 3 do Joomla 4

Pobierz najnowszą wersję, 2.17.2, i łatwo zainstalują ją w Joomla 4.

Możesz również zaktualizować rozszerzenie z Joomla 3.10 do Joomla 4 z zainstalowanym DJ-MediaTools, a wszystkie ustawienia i slajdy, które już utworzyłeś, również zostaną przeniesione do najnowszej wersji. Jeśli przeprowadzasz aktualizację - pamiętaj, aby najpierw zaktualizować DJ-MediaTools do najnowszej wersji 2.17.2, a następnie uaktualnić do Joomla 4.

Pamiętaj - aktualizacja do Joomla 4 nie jest zwykłą aktualizacją - MUSISZ zrobić kopię zapasową i przechowywać ją w bezpiecznym miejscu. Po pierwsze, upewnij się, że wszystkie rozszerzenia i szablony, których używasz są kompatybilne z Joomla 4 - więcej o procesie aktualizacji dowiesz się z tego artykułu.

Co to jest i jak działa DJ-MediaTools?

Jest to responsywne rozszerzenie pokazu slajdów dla Joomla, które oferuje multi-upload i funkcję drag and drop. Dzięki temu łatwo tworzyć piękne galerie lub przyciągające wzrok pokazy slajdów przy użyciu zdjęć, filmów lub treści automatycznie pobieranych z innych rozszerzeń.

Załóżmy, że szukasz bezpłatnej wersji rozszerzeń Joomla do wyświetlania pokazów slajdów lub galerii. W takim przypadku należy rozważyć użycie DJ-ImageSlider, który jest alternatywnym, idealnym rozwiązaniem do tworzenia nieograniczonych grup i slajdów i umieszczania ich w dowolnym miejscu na stronie (w tym wewnątrz artykułów Joomla).

Odkryj funkcje DJ-MediaTools

Więcej informacji o tej aktualizacji:

Zainteresowany dodatkiem DJ-MediaTools służącym do tworzenia galerii i pokazów slajdów?

15 lat doświadczeń z Joomla! CMS

Stwórz a nami własną strone internetową
używajcąc naszych elastycznych szablonów dla Joomla

INDICO S.C.

ul. Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, registered in Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnosci Gospodarczej
NIP/VATID: PL5882424318

Copyright © 2009-2021 Joomla-Monster.com All rights reserved.

Joomla-Monster.com and this site is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Any products and services provided through this site are not supported or warrantied by The Joomla! Project or Open Source Matters, Inc. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.