• Start
  • Blog
  • Czarny piątek 2020! 50% rabatu na szablony i rozszerzenia Joomla

Czarny piątek 2020! 50% rabatu na szablony i rozszerzenia Joomla

Nadszedł ten czas w roku, kiedy zaczynamy największą wyprzedaż. Na Czarny Piątek 2020 przygotowaliśmy atrakcyjny rabat - tym razem to 50% zniżki na wszystkie szablony i rozszerzenia Joomla.

Zwrot Black Friday pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i wiąże się bezpośrednio ze Świętem Dziękczynienia - "Thanksgiving Day."

Czarny Piątek (Black Friday) ale także następujący po nim Poniedziałek czyli Cyber Monday, to te dwa dni kiedy można natrafić na wiele bardzo atrakcyjnych rabatów. Od niedawna także w Polsce.

Nie przegap rabatu i nabądź szablon wraz z rozszerzeniami dla Twojej strony internetowej.

Kup profesjonalne, wielofunkcyjne szablony dla Joomla (wraz z dołączonymi do nich rozszerzeniami, na które uzyskasz 3 miesięczną subskrypcję w cenie zakupu) o 50% taniej.

Aby skorzystać ze zniżki, użyj kuponu: BLACK2020

Promocja potrwa do 4tego Grudnia 2020 (włącznie).

Pakiet wszystkich szablonów w wyjątkowej cenie

Przy okazji tak wysokiego rabatu, warto wziąć pod uwagę zakup pakietu wszystkich szablonów i dodatków do Joomla. Wliczając zniżkę, pakiet można nabyć za jedyne 499zł netto.

Jest to oferta skierowana zarówno dla web developerów jak i indywidualnych klientów, którzy chcą mieć dostęp do wszystkich szablonów i dodatków Joomla stworzonych przez naszą firmę.

Promocje mogą się łączyć. Jeżeli wybierzesz szablon objęty rabatem w naszej ofercie specjalnej, to zniżki się skumulują! Życzymy udanych zakupów!

Przeglądaj szablony dla Joomla

Poznaj zniżki oferowane przez inne nasze strony. Jeżeli szukasz profesjonalnych rozszerzeń i dodatków dla Joomla lub motywów dla WordPress to jesteś we właściwym miejscu:

  • DJ-Extensions.com (rozszerzenia dla Joomla)

DJ-Extensions.com oferuje profesjonalne rozszerzenia dla Joomla w obniżonej cenie.

Teraz możesz skorzystać z 50% rabatu na dowolną pojedynczą subskrypcję na dodatki, aplikacje, zestawy dodatków oraz plany deweloperskie. Np. plan DJ-Classifieds + All apps (czyli kompletny zestaw do zbudowania portalu ogłoszeniowego) za $75 na 6 miesięcy (zamiast $150)!

  • Pixelemu.com (Motywy dla WordPress)

Pixelemu.com oferuje profesjonalne motywy dla WordPress (wiele z nich spełnia założenia dostępności opisane w wytycznych WCAG i ADA).

Teraz możesz skorzystać ze zniżki 50% na dowolny motyw (można płacić w złotówkach przez Paylane).

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące promocji, zostaw komentarz albo skontaktuj się z nami bezpośrednio.

15 lat doświadczeń z Joomla! CMS

Stwórz a nami własną strone internetową
używajcąc naszych elastycznych szablonów dla Joomla

INDICO S.C.

ul. Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, registered in Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnosci Gospodarczej
NIP/VATID: PL5882424318

Copyright © 2009-2021 Joomla-Monster.com All rights reserved.

Joomla-Monster.com and this site is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Any products and services provided through this site are not supported or warrantied by The Joomla! Project or Open Source Matters, Inc. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.