• Home
  • Blog
  • DJ-University - Quickstart witryny edukacyjnej WCAG dla Joomla 4

DJ-University - Quickstart witryny edukacyjnej WCAG dla Joomla 4

Poznaj DJ-University. Jest to nowoczesny szablon WCAG dla Joomla 4 i WordPress, idealny dla stron edukacyjnych, w tym szkół, uczelni i przedszkoli.

DJ-University to oparty na YOOtheme Pro, atrakcyjny i dostępny szablon Joomla i WordPress dla wszystkich stron związanych z edukacją. Jeśli budujesz szkolną stronę internetową, pomoże Ci w tym to gotowe narzędzie. Korzystanie z rozwiązania WCAG jest doskonałą podstawą do stworzenia strony zgodnej z wymogami dostępności. Funkcje dostępności znacznie ułatwiają przeglądanie witryny osobom niepełnosprawnym.

Gotowa do użycia strona internetowa zgodna z WCAG

DJ-University to gotowy do użycia portal Joomla i WordPress, w pełni zgodny z WCAG i współpracujący z web builderem internetowych YOOtheme Pro. Przeznaczony jest dla szkół i uniwersytetów, ale doskonale nadaje się dla każdej instytucji publicznej.

Zawiera wszystkie funkcje niezbędne do stworzenia dostępnej strony internetowej zgodnej ze standardem WCAG i jest niezwykle łatwy w zarządzaniu, dzięki współpracy z YOOtheme Pro.

Jeśli musisz spełnić wymagania dotyczące posiadania witryny zgodnej ze standardem WCAG (lub chcesz umożliwić użytkownikom dostęp do pełnych informacji na stronie), to rozwiązanie jest właściwym wyborem. Wytyczne dotyczące dostępności treści internetowych (Web Content Accessibility Guidelines) określają standardy i wytyczne, dotyczą one głównie osób starszych i niepełnosprawnych, dla których dotychczasowe rozwiązania nie były dostępne.

Zgodnie z przepisami dotyczącymi dostępności, instytucje publiczne są zobowiązane do stosowania szablonów WCAG. Jednak korzystanie z takich szablonów ma sens również w przypadku firm komercyjnych, ponieważ dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych znacznie poprawia jej użyteczność i jakość, a dodatkowo pomaga poprawić SEO strony.

Szablon WCAG to gotowa do użycia strona oparta na web builderze YOOtheme Pro. Wystarczy, że zainstalujesz quickstart, dodasz niezbędne informacje i uruchomisz stronę. Zbuduj swoją witrynę WCAG w kilka minut!

Opcje dostępności

DJ-University jest wyposażony w dwa narzędzia umożliwiające zwiększenie dostępności witryny opartej na Joomla lub WordPress.

Dodatek DJ-Accessibility

Jest to dodatek WCAG, który zapewnia wiele opcji poprawy dostępności witryny opartej na Joomla lub WordPress. Możesz wyświetlać opcje dostępności w wyskakującym okienku lub na pasku narzędzi.

Wyskakujące okienko opcji dostępności - przejrzysty panel z wszystkimi ustawieniami. 

Pasek narzędzi opcji dostępności - pokaż opcje dostępności na nowoczesnym i przejrzystym pasku narzędzi. Zdecyduj, gdzie umieścić go na stronie. Może być umieszczony na górze strony, po jej bokach lub na dole.

Dodatek DJ-WcagImprovement

Dodatek dodaje aria-label dla 12 elementów YOOtheme (button, grid, icon, overlay-slider, pagination, panel, panel-slider, popover, slideshow, social, switcher, to top).

Jest on dostarczany tylko z tym quickstartem i ma na celu ulepszenie elementów Yootheme i osiągnięcie zgodności z WCAG na poziomie AA.

Przykładowe widoki demo

Przykład oferty edukacyjnej

Przykładowy wygląd menu

Strona kontaktowa

Wersja szablonu Joomla zawiera rozszerzenia o wartości co najmniej 337 zł netto!

Szablon WCAG dla Joomla posiada dwa rozszerzenia komercyjne Joomla wliczone w cenę szablonu.

Zawarte rozszerzenia dla Joomla to:

  • DJ-Accessibility - dodatek dostępności / zestaw narzędzi ułatwiających osobom niepełnosprawnym poruszanie się po witrynie. Wykorzystaj jego opcje, aby poprawić dostępność swojej witryny! Możesz wyświetlać opcje dostępności w wyskakującym okienku lub na pasku narzędzi na swojej stronie. Jest to samodzielny dodatek, ale także zintegrowany z YOOtheme Pro.

  • DJ-MegaMenu - zaawansowany, spełniający wymogi dostępności (WCAG/Section 508/ADA) system menu dla Joomla 4.

Wersja szablonu WordPress zawiera rozszerzenia o wartości co najmniej 164 zł netto!

DJ-University, szablon WCAG WordPress zawiera jeden komercyjny dodatek:

  • DJ-Accessibility - dodatek dostępności / zestaw narzędzi ułatwiających osobom niepełnosprawnym poruszanie się po witrynie. Skorzystaj z jej opcji, aby poprawić dostępność swojej witryny! Możesz wyświetlać opcje dostępności w wyskakującym okienku lub na pasku narzędzi na swojej stronie. Jest to samodzielny dodatek, ale również zintegrowany z YOOtheme Pro.

Oryginalna treść pochodzi z bloga strony DJ-Extensions: DJ-University - Quickstart witryny edukacyjnej WCAG dla Joomla 4 i WordPress

15 lat doświadczeń z Joomla! CMS

Stwórz a nami własną strone internetową
używajcąc naszych elastycznych szablonów dla Joomla

INDICO S.C.

ul. Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, registered in Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnosci Gospodarczej
NIP/VATID: PL5882424318

Copyright © 2009-2021 Joomla-Monster.com All rights reserved.

Joomla-Monster.com and this site is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Any products and services provided through this site are not supported or warrantied by The Joomla! Project or Open Source Matters, Inc. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.