• Home
  • Blog
  • Migracja kont użytkowników do strony DJ-Extensions

Migracja kont użytkowników do strony DJ-Extensions

Nadszedł czas, aby ogłosić, że wkrótce na stronie Joomla-Monster Polska zajdą znaczące zmiany. Będziemy migrować wszystkie konta użytkowników na stronę DJ-Extensions.

Nadchodzące zmiany

Na przełomie luty/marzec 2022, rozpoczniemy migrację użytkowników z witryny Joomla-Monster.pl do domeny DJ-Extensions. Gdy proces ten zostanie zakończony, planujemy przełączyć/przekierować wszystkie produkty z tej strony na stronę DJ-Extensions.

Wszystkie szablony Joomla będą dostępne do zakupu bezpośrednio i tylko z witryny DJ-Extensions. Strona Joomla-Monster Polska będzie nadal działać, ale próba pozyskania wybranego szablonu przekieruje użytkownika na stronę DJ-Extensions, gdzie zakup będzie dalej obsługiwany. Oczywiście wszystkie konta użytkowników zostaną zachowane, a także zakupione plany (dorobek konta).

Zdajemy sobie sprawę, że są to duże zmiany, ale zdecydowaliśmy się ujednolicić nasz system sprzedaży, ale także ułatwić życie naszym użytkownikom. Teraz wszystko będzie w jednym miejscu - rozszerzenia, szablony i motywy WordPress (ze strony PixelEmu) - jak również wszystkie konta użytkowników. Użytkownicy będą mieli lepszą kontrolę nad dostępem do swoich plików i kluczy licencyjnych.

Ponieważ DJ-Extensions i Joomla-Monster są siostrzanymi markami, naprawdę nie ma powodów do obaw - użytkownik na tym skorzysta.

Korzyści dla użytkowników

Te zmiany ułatwią nam pracę, ale zawsze pamiętamy też o naszych klientach. Oni również skorzystają. Oprócz tego, że będą mieli wszystko w jednym miejscu i łatwiej będzie im zarządzać jednym przyjaznym kontem, jest jeszcze kilka innych istotnych korzyści.

Informacja dla użytkowników Joomla-Monster

Każdy użytkownik Joomla-Monster będzie miał konto użytkownika DJ-Extensions, z dostępem do zakupionych szablonów i rozszerzeń Joomla. Za pomocą tegokonta użytkownik będzie mógł pobierać produkty i zarządzać kluczami licencyjnymi.

Szablony dla Joomla nie będą już sprzedawane jako osobne produkty - zostaną podzielone na 4 grupy tematyczne. Będzie więc można kupić pakiet szablonów. Użytkownicy, którzy posiadają szablon (lub szablony) z danej kategorii, będą mieli automatyczny dostęp do pozostałych szablonów z tej kategorii!

Aktywni subskrybenci planu Unlimited uzyskają dostęp do wszystkich produktów na stronie! Jeśli mieli już dostęp do wszystkich szablonów i rozszerzeń, nadal będą mieli ten przywilej. Dodatkowo, otrzymają oni dostęp do wszystkich motywów WordPress i produktów DJ-Extensions, które nie są zawarte w ich szablonach i mogą być zakupione na stronie DJ-Extensions!

Podsumowanie

Będziemy na bieżąco informować o wszystkim na stronie Joomla-Monster. Mamy nadzieję, że nadchodzące zmiany spotkają się z pozytywnym odzewem. Naszym celem jest usprawnienie systemu sprzedaży, uproszczenie poszczególnych procesów i zasad, a przede wszystkim zadowolenie klienta. Nikt na tym nie straci, a skorzystamy wszyscy.

15 lat doświadczeń z Joomla! CMS

Stwórz a nami własną strone internetową
używajcąc naszych elastycznych szablonów dla Joomla

INDICO S.C.

ul. Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, registered in Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnosci Gospodarczej
NIP/VATID: PL5882424318

Copyright © 2009-2021 Joomla-Monster.com All rights reserved.

Joomla-Monster.com and this site is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Any products and services provided through this site are not supported or warrantied by The Joomla! Project or Open Source Matters, Inc. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.