Skip to main content

Premiera quickstartów stron ogłoszeniowych dla Joomla 4.x

Dobre wieści! Nasza oferta została właśnie poszerzona o trzy zupełnie nowe quickstarty stron ogłoszeniowych dla Joomla 4.x! Nowe szablony to gotowe rozwiązania do stworzenia nowoczesnego, funkcjonalnego portalu ogłoszeniowego w oparciu o DJ-Classifieds i YOOtheme Pro.

Stwórz udaną stronę z ogłoszeniami z pomocą DJ-Classifieds i web buildera YOOtheme!

Nasze quickstarty to gotowe do użycia internetowe serwisy ogłoszeniowe oparte na Joomla!, komponencie DJ-Classifieds i YOOtheme Pro web builder. Skonfiguruj metody dostawy i płatności, dodaj kilka ogłoszeń i zacznij zarabiać online. Przeznaczone są dla stron internetowych prezentujących ogłoszenia z różnych branż.

Dzięki dodatkowi DJ-Classifieds YOOtheme Integrator możesz zarządzać szablonami kart ogłoszeń lub widokami listy ogłoszeń z poziomu kreatora stron internetowych.

Dodatkowym atutem jest możliwość budowania obszarów elementów ogłoszeń w dowolnym miejscu na stronie z wykorzystaniem elementów YOOtheme oraz tych dostarczanych przez dodatek.

Za pomocą dynamicznej zawartości YOOtheme możesz łatwo połączyć komponent ogłoszeń online (DJ-Classifieds) z elementami web buildera YOOtheme. Wyświetl listę ogłoszeń według różnych kryteriów, listę ogłoszeniodawców lub kategorii.

UWAGA! YOOtheme Pro jest komercyjnym dodatkiem pochodzącym z zewnętrznego źródła. Wymagane jest jego posiadanie/zakup przez " stronę internetową dewelopera!

Quickstarty dla Joomla 4 współpracują z YOOtheme Pro i są dostępne dla Joomla 4.

Użytkownicy mają możliwość pobrania i korzystania z zestawu plików, który umożliwia instalację strony internetowej w oparciu o wybrany szablon od podstaw lub zainstalowanie go na istniejącej witrynie.

Quickstarty dla Joomla 4.x zawierają 2 rozszerzenia warte ponad 1040 zł

Każdy nowy quickstart stron ogłoszeniowych zawiera komercyjne rozszerzenia dołączone za darmo:

DJ-Classifieds - jedno z najbardziej zaawansowanych i łatwych w użyciu rozszerzeń ogłoszeń dla Joomla oferujące wiele opcji.

DJ-Classifieds Integrator - dodatek / integrator pracujący tylko z YOOTheme Page Builder i rozszerzeniem DJ-Classifieds. Zapewnia głęboką integrację pomiędzy tymi dwoma znanymi rozwiązaniami i pozwoli Ci mieć do dyspozycji wszystkie funkcje YOOtheme Page Builder za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Najnowsze premiery

DJ-RealEstate

Uruchom profesjonalną, elastyczną i przyjazną dla użytkownika stronę z ogłoszeniami za pomocą DJ-RealEstate!

Jest to właściwy wybór dla nowoczesnego portalu ogłoszeń nieruchomości, które specjalizują się w sprzedaży lub wynajmie nieruchomości, w tym gruntów i budynków.

Oczywiście to rozwiązanie Joomla 4.x może być łatwo dostosowane do każdego rodzaju strony z ogłoszeniami.

DJ-Classifieds Ads

DJ-Classifieds Ads to rozwiązanie Joomla dla prezentacji ogłoszeń online.

Stwórz swój portal ogłoszeniowy łatwo, bez względu na to, jaki rodzaj strony zamierzasz stworzyć - ogłoszenia o pracę, ogłoszenia nieruchomości, ogłoszenia samochodowe lub jakikolwiek inny rodzaj ogłoszenia.

Quickstart dostarczy Ci mnogość użytecznych funkcji, które pomogą Ci zbudować najlepszy portal ogłoszeń.

DJ-CarDealer

DJ-Car-Dealer to quickstart Joomla 4.x przeznaczony dla dealerów samochodowych, stron internetowych z ogłoszeniami motoryzacyjnymi lub wszelkich pojazdów na sprzedaż. Może być używany przez firmy motoryzacyjne, firmy zajmujące się handlem samochodami,czy dealera aut. Jest również odpowiedni dla każdego innego pomysłu na portal ogłoszeniowy.

Treść blog posta pochodzi ze strony DJ-Extensions:

Nowość! Quickstarty stron ogłoszeniowych dla Joomla 4.x

Prosty i przejrzysty cennik

Quickstarty ogłoszeniowe dla Joomla 4 można nabyć w dwóch różnych planach cenowych:

Mini Plan - 305 zł netto

  • Quickstart do samodzielnej instalacji
  • 6 miesięcy na pobieranie, aktualizacje i wsparcie
  • Nielimitowana ilość domen dla komponentów
  • Ilość domen dla szablonu zależnie od posiadanej licencji dla Yootheme
  • Brak powtarzających się opłat
  • Wersja dla Joomla

Paczka instalacyjna Quickstart zawiera komponenty i elementy opisane w karie produktu. Do jej uruchomienia potrzebny jest plugin Yootheme PRO.

Plan Unlimited  - 909 zł netto

  • Wszystkie rozszerzenia i szablony
  • 1 rok na pobieranie, aktualizacje i wsparcie
  • Nielimitowana ilość domen
  • Brak powtarzających się opłat