Szablon JM-Business02

Templatka JM-Business02 jest bardzo elastyczna pod wieloma kątami. Po pierwsze projekt graficzny nie jest ściśle związany z jakąś konkretną tematyką, więc bez problemu można ją dopasować do różnych gałęzi biznesu, właściwie bez modyfikacji kodu i elementów graficznych. Poza tym wiele opcji templatki Joomla można ustawiać z poziomu panela administracyjnego, a dokładniej w parametrach szablonu. Aby rozjaśnić nieco temat konfiguracji templatki, przeczytaj ten artykuł pokazujący lokalizację wspomnianych parametrów.

Domyślny kolor szablonu to ciemny niebieski, ale inne dostępne kolory to zielony, błękitny or bordowy.
Wejdź na stronę demo i posłuż się przełącznikiem szablonów (pierwszy moduł w lewej kolumnie), aby sprawdzić wygląd szablonu w innych kolorach.

Ważny parametr to szerokość szablonu, który można dowolnie ustawiać w zależności od treści na Twojej stronie. Domyślna szerokość to 960px jednakże, jeśli wolałbyś szerszą (np. dlatego, że zainstalowałeś jakiś szeroki komponent), nie ma żadnego problemu, aby zmienić ją bez ingerencji w kod.

Szablon Joomla zawiera przełącznik rozmiaru czcionki. Domyślny rozmiar ustawiony jest na 12px, mniejsza to 11px, a największa 14px.
Przełącznik może zostać usunięty ze strony jeśli tylko wyłączysz go w parametrach szablonu. Po wyłączeniu przełącznika, pamiętaj ustawić rozmiar czcionki.

JM-Business02 używa modułu DJ-NewsTicker, który rotuje artykuły z konkretnej kategorii. Tak jak zostało to pokazane na stronie demo, można go zastosować do wyświetlania w sposób dynamiczny najnowszych informacji z Twojej firmy.
Poczytaj więcej na temat DJ-NewsTicker tutaj.

15 lat doświadczeń z Joomla! CMS

Stwórz a nami własną strone internetową
używajcąc naszych elastycznych szablonów dla Joomla

INDICO S.C.

ul. Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, registered in Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnosci Gospodarczej
NIP/VATID: PL5882424318

Copyright © 2009-2021 Joomla-Monster.com All rights reserved.

Joomla-Monster.com and this site is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Any products and services provided through this site are not supported or warrantied by The Joomla! Project or Open Source Matters, Inc. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.