Szablon JM-Internet-Marketing

Szablon JM-Internet-Marketing został zaprojektowany w 3 świeżych i soczystych wersjach kolorystycznych. Domyślny kolor to niebieski, jednak możesz użyć przełącznika kolorów, aby zobaczyć pozostałe.
W konfiguracji szablonu dostępne są dodatkowe parametry:

Jeżeli wyłączysz przełącznik kolorów "style switcher", szablon będzie się wyświetlał w domyślnym kolorze ustawionym w opcji "template color".

Jak można zauważyć w szablonie demo, na stronie frontowej oprócz modułów, nie wyświetla się jego standardowa treść. Została ona ukryta, aby uzyskać przejrzystość i wyeksponować moduły. Parametr "frontpage view" jest odpowiedzialny za wyświetlanie treści na stronie frontowej. Jeżeli włączysz tę opcję "enabled", na stronie frontowej pojawią się artykuły tak jak w standardowych szablonach Joomla. Pamiętaj, że plik params.ini, który znajduje się w głównym katalogu templatki, musi być zapisywalny.
Podobne parametry zostały wcześniej zastosowane w szablonie JM-Wellness-Cosmetics

Warto zwrócić uwagę na suffixy modułów. Kolory modułów zmieniają się w zależności od wyświetlanej wersji kolorystycznej templatki, ale możesz miksować kolory używając suffixów.
Zobacz przykład tutaj

Co więcej, szablon korzysta z dodatku DJ-Image-Slider, który w nowoczesny i efektowny sposób zaprezentuje ofertę Twojej firmy. Szczegóły na temat komponentu znajdziesz tutaj, jak również w zakupionej paczce otrzymasz instrukcję PDF (w języku angielskim)

Zobacz wszystkie funkcje szablonu tutaj

 

15 lat doświadczeń z Joomla! CMS

Stwórz a nami własną strone internetową
używajcąc naszych elastycznych szablonów dla Joomla

INDICO S.C.

ul. Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, registered in Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnosci Gospodarczej
NIP/VATID: PL5882424318

Copyright © 2009-2021 Joomla-Monster.com All rights reserved.

Joomla-Monster.com and this site is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Any products and services provided through this site are not supported or warrantied by The Joomla! Project or Open Source Matters, Inc. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.