Skip to main content

Szablon JM-Intranet-Corporation

Najnowszy szablon JM-Intranet-Corporation jest adresowany do firm posiadających wewnętrzne sieci komputerowe. Poniżej przedstawiamy kilka porad, które mogą okazać się pomocne w personalizacji szablonu do własnych potrzeb.

Zacznijmy od loga, jest to podstawowy element, który możesz z łatwością podmienić. Przejdź do parametrów szablonu, gdzie znajdziesz ścieżkę i nazwę pliku, którą możesz zmodyfikować. Pamiętaj, żeby plik params.ini w folderze szablonu był zapisywalny, inaczej zmiany w parametrach nie przyniosą skutku.

Moduły wyświetlane w pozycjach "topbox" oraz "bottom" zachowują się w sposób bardzo użyteczny. Korzystają one ze specjalnego kodu (znajduje się w pliku lib/php/dj_setup.php), który zlicza ilość modułów w danej pozycji i wyświetla je w wierszach.
Obie pozycje mają zadeklarowaną maksymalną ilość na wiersz, dla przykładu pozycja "topbox":

 

<?php echo DJModuleHelper::renderModules('topbox','djmodule2',3); ?>

 

Liczba "3" oznacza maksymalną ilośc modułów wyświetlanych w jednym wierszu w pozycji "topbox" korzystając ze stylu modułu "djmodule2" (zadeklarowany w pliku html/modules.php). Oznacza to, że jeżeli zechcesz wyświetlić 5 modułów w pozycji "topbox", 3 wyświetlą się w pierwszym wierszu, a pozostałe 2 w drugim wierszu (ich szerokość będzie odpowiednio podzielona na całą szerokość strony).

Natomiast dla pozycji "bottom" wygląda to następująco:

 

<?php echo DJModuleHelper::renderModules('bottom','djmodule2',4); ?>

 

Templatka zawiera również style dla modułu DJ-Multicolumn Menu, w którym możesz ustawić ilość kolumn, które wyświetlą się w submenu.

Inny z naszych dodatków, który znalazł zastosowanie w JM-Intranet-Corporation, to DJ-Tab-Generator. Moduł został opublikowany na pozycji "tabs", gdzie znajdziesz kilka przykładów jego użycia. Pełną instrukcję zarządzania komponentem i modułem znajdziesz w zakupionej paczce, jak również na naszym serwisie