• Start
  • Blog
  • Zbliża się premiera Joomli 3.7

Zbliża się premiera Joomli 3.7

Joomla w wersji stabilnej 3.7 tuż tuż. Planowana data premiery to początek kwietnia 2017 roku, a wszystko zależne jest już tylko od testów.

Możliwe jest natomiast pobranie wersji przedpremierowej (beta) i sprawdzenie samemu czy wszystko działa prawidłowo. Do tego zachęcają zresztą sami twórcy Joomli. Wersję przedpremierową (Beta 3) można pobrać tutaj.

Czego możemy spodziewać sie po Joomla 3.7? Przede wszystkim ta wersja przynosi ponad 700 zmian i poprawek. Pojawia się także wiele nowych użytecznych funkcji takich jak dodatkowe pola, własne menu administratora, udoskonalony router, uproszczone proste adresy url, wzbogacony edytor TinyMCE czy nowy komponent Wielojęzyczność do tłumaczeń.

Premiera systemu Joomla 3.7 to niewątpliwie wielkie wydarzenie i okazja do świętowania dla każdego użytkownika tego CMS-a. Wszyscy z niecierpliwością czekają już na możliwość aktualizacji swoich stron. Zresztą taka aktualizacja jest bardzo wskazana.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowych funkcji? Zachęcamy do zapoznania się z niezwykle ciekawym i treściwym artykułem ze strony Web Design Geek, który kompleksowo przeprowadza nas przez 14 najistotniejszych nowości wersji testowej Joomla! 3.7

Joomla-3.7-Imagery-Newsletter-600x400-pl

Autorem wyżej przedstawionego obrazka jest Krzysztof Procajło, który przygotował polskie wersje materiałów marketingowych. Znajdziemy wśród nich banery, obrazki przygotowane do Facebooka, Google plus, Instagrama czy Twittera oraz grafike do artykułów.

Po przeprowadzeniu testów z wersją Joomla 3.7 Beta 3 okazało się, że Framework EF4 musi zostać dostosowany do najnowszej wersji, tak żeby działal bezproblemowo. Wkrótce zaktualizujemy nasz Framework.

Gorąco zachęcamy do pobierania wersji Beta 3 i testowania. Chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami? Czekamy na komentarze.

15 lat doświadczeń z Joomla! CMS

Stwórz a nami własną strone internetową
używajcąc naszych elastycznych szablonów dla Joomla

INDICO S.C.

ul. Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, registered in Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnosci Gospodarczej
NIP/VATID: PL5882424318

Copyright © 2009-2021 Joomla-Monster.com All rights reserved.

Joomla-Monster.com and this site is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Any products and services provided through this site are not supported or warrantied by The Joomla! Project or Open Source Matters, Inc. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.