• Start
 • Blog
 • Zobacz nową stronę demonstracyjną DJ-Classifieds i dowiedz się więcej o nadchodzącej aktualizacji 3.8.2

Zobacz nową stronę demonstracyjną DJ-Classifieds i dowiedz się więcej o nadchodzącej aktualizacji 3.8.2

Przetestuj i podziel się opinią na temat naszej najnowszej strony demonstracyjnej dla DJ-Classifieds zbudowanej jako działający portal ogłoszeniowy. Będziemy ją stale aktualizować, aby odzwierciedlić prośby naszych użytkowników, więc jeśli masz jakieś sugestie, co chciałbyś tam zobaczyć - daj nam znać!

Możesz zarejestrować się na stronie demo portalu ogłoszeniowego za pomocą adresu e-mail lub użyć konta społecznościowego, aby zalogować się i zacząć dodawać ogłoszenia.

Demo działa na wersji DJ-Classifieds 3.8.2, która zostanie wydana wkrótce.

Trochę informacji o nowej stronie demo DJ-Classifieds

Nowe demo wykorzystuje podstawowe komponenty DJ-Classifieds (moduły i wtyczki) oraz niektóre aplikacje DJ-Classifieds Apps(Ajax,Coupons,Search Alerts,Subscription Plans),integrację DJ-MediaToolsdo wyświetlania obrazków w ogłoszeniach. Używamy jej również do wyświetlania losowych ogłoszeń na stronie głównej oraz powiązanych ogłoszeń.i. Do oceny ogłoszeniodawców wykorzystaliśmy komponent komponent DJ-Reviews, który integruje się z DJ-Classifieds.

Demo jest gotowym rozwiązaniem, które wkrótce przekształcimy w Quickstart, który wypuścimy, gotowy do instalacji i dostosowania do własnych potrzeb.

Zmodyfikowany szablon Joomla portalu ogłoszeniowego dla nowego demo i nadchodzącego pakietu quickstart

Zmodyfikowaliśmy szablon, z którego korzysta nowe demo, posiada dostosowane widoki mobilne z nowymi dolnymi paskami dla bardziej prostej nawigacji.

Szczegóły ogłoszenia na stronie mobilnej

Ogłoszenie na stronie mobilnej

Dolny pasek wyświetla przyciski do kontaktu z ogłoszeniodawcą, wyszukiwania oraz bezpośredni link do szczegółów konta.

Lista ogłoszeń na stronie mobilnej

Lista ogłoszeń na stronie mobilnej

Dolny pasek na stronach pozwala na szybką nawigację do wyszukiwania, formularza dodawania ogłoszeń, ulubionych pozycji i linku do konta użytkownika.

Strona frontowaStrona frontowa

Istotne elementy na stronie głównej zawierają:

 • wyszukiwanie z włączoną funkcją autocomplete,
 • listę kategorii,
 • obszar promowanych ofert, który zawiera listę promowanych ogłoszeń (przy użyciu układu DJ-MediaTools Horizontal Swipe),
 • zakładki z ogłoszeniami Najnowszymi, Popularnymi i Losowymi,
 • mapa (my użyliśmy Google Maps, ale może to być również OpenStreetMaps),
 • Linki do ogłoszeń według lokalizacji

ZOBACZ STRONĘ DEMO

Lista ogłoszeń

Na stronie z ogłoszeniami ustawiliśmy wyświetlanie ogłoszeń w inteligentnym układzie tabelarycznym (możliwe jest również użycie układu Blog).

Lista ogłoszeń

Na lewym pasku bocznym znajduje się moduł wyszukiwania i filtrowania, który ułatwia filtrowanie. Użyliśmy tam aplikacji "Ajax App", aby uzyskać natychmiastowe rezultaty. Wybierz kategorię w module (lub użyj innych dostępnych pól), a system natychmiast przefiltruje ogłoszenia.

Szczegóły profilu

Strona pojedyńczego ogłoszenia

Na stronie danego ogłoszenia wyświetlane są wszystkie informacje potrzebne do skutecznego zamieszczenia ogłoszenia.

Strona ogłoszenia

 • galeria zdjęć wykorzystuje DJ-Mediatools
 • pola własne widoczne w czytelny sposób
 • dokładna lokalizacja przedmiotu na mapie
 • Poniżej znajdują się podobne ogłoszenia, filtrowane według kategorii,
 • na prawym pasku bocznym użytkownicy znajdą najważniejsze informacje o ogłoszeniodawcy i jego ocenę, z możliwością kontaktu z ogłoszeniodawcą i odwiedzenia jego profilu, aby zobaczyć więcej szczegółów
 • jest również moduł statystyk, który wyświetla ostatnie wizyty w tym ogłoszeniu (moduł jest konfigurowalny)

Zobacz stronę ogłoszenia

Szczegóły profilu

Każdy ogłoszeniodawca ma swoją stronę profilową z danymi szczegółowymi. Jak w każdej części DJ-Classifieds, możesz dostosować wyświetlane tu pola i to, co powinno być wypełnione przez ogłoszeniodawcę.

Strona profilu użytkownika

Strona zawiera:

 • nazwę profilu
 • opis, w którym użytkownicy mogą napisać o sobie
 • pola własne (w przypadku tego demo są to dane kontaktowe oraz logo firmy) (niewypełnione pola nie są wyświetlane, więc to od użytkownika zależy czy je wypełni czy nie. Administrator może ustawić pola jako wymagane, jeśli chce zmusić użytkowników do wypełnienia konkretnych pól)
 • lokalizacja ogłoszeniodawcy wraz z mapą
 • oceny ogłoszeniodawcy (przy użyciu DJ-Reviews -rozszerzenia do wystawian ocen i recenzji w Joomla)

Zobacz szczegóły profilu

Lista profili

Możliwe jest również wyświetlanie listy wszystkich profili użytkowników. Do tego celu służy strona "Profile" z listą profili i wyszukiwaniem w lewym pasku bocznym.

Lista profili

Moduł statystyk w zapleczu strony

W zapleczu DJ-Classifieds wykorzystaliśmy moduł statystyk administratora, aby wyświetlić aktualne statystyki ogłoszeń.

Moduł statystyk

Co nowego w DJ-Classifieds 3.8.2?

DJ-Classifieds 3.8.2 przyniesie wiele ulepszeń oraz nowych funkcji.

Poprawiona wydajność

Jedną z najbardziej znaczących zmian jest lepsza wydajność. Ciężko pracowaliśmy nad optymalizacją komponentu i modułów, a teraz mamy potwierdzenie, że DJ-Classifieds jest w stanie uruchomić 500.000-800.000 ogłoszeń. To ogromny skok w wydajności, który również sprawia, że ładowanie list i ogłoszeń jest znacznie szybsze niż kiedykolwiek.

Zaplecze i zmiany w kodzie

Inne zmiany przybliżają nas do wersji Joomla 4. Zauważysz, że w kilku widokach w zapleczu, przeorganizowaliśmy pola, aby lepiej przygotować komponent do nowej wersji Joomla.

Więcej szczegółów w panelu kontrolnym

Panel w zapleczu strony powiadomi Cię o wszystkich dodatkach i modułach w najnowszych wersjach, abyś był na bieżąco i nigdy nie przegapił aktualizacji.

Panel kontrolny aktualizacje

Główny szablon e-mail

Dodaliśmy Wzorcowy szablon email dla powiadomień email. W ten sposób możesz upiększyć wszystkie powiadomienia e-mail i zachować spójność między nimi. Teraz wystarczy zaktualizować tylko jeden szablon, a zawartość powiadomień email będzie ładnie dopasowana.

Szablon email

Dodatkowo, dodaliśmy wiele innych mniejszych funkcji i poprawek, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Szablony Joomla dla stron ogłoszeniowych

DJ-Classifieds jest przeznaczony do wielu różnych konfiguracji i można go używać do różnych typów portali ogłoszeniowych, takich jak:

Przeglądaj szablony oparte na DJ-Classifieds

Metody płatności za promocje i inne płatne funkcje DJ-Classifieds

Z DJ-Classifieds, możesz stworzyć darmową listę do zgłaszania nowych przedmiotów, lub możesz pobierać opłaty za każdy nowy przedmiot. Opcje monetyzacji pozwalają nawet na pobieranie opłat za dodatkowe zdjęcia, liczbę znaków użytych w opisie i oczywiście za promocje.

Dzięki dołączonemu modułowi "Items" możesz na przykład wyświetlać tylko promowane ogłoszenia.

 • Dostępnych jest 28 metod płatności, które obejmują prawie cały świat. Bez względu na to skąd jesteś, najprawdopodobniej znajdziesz wtyczkę płatniczą, która działa w Twoim kraju. Sprawdź mapę dostępności wtyczek płatniczych.
 • Wszystkie metody płatnośći są dostępne za darmo z każdym wybranym planem DJ-Classifieds.

Więcej informacji

Możemy zbudować, dostosować każdą stronę z ogłoszeniami dla Ciebie. Nasze usługi obejmują również programowanie funkcjonalności dla Twojego projektu. Jeśli masz pytania dotyczące usług programistycznych - skontaktuj się z nami.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące nadchodzącej wersji DJ-Classifieds lub chcesz przedyskutować coś zawartego w tym artykule, skomentuj poniżej lub skontaktuj się z nami.

15 lat doświadczeń z Joomla! CMS

Stwórz a nami własną strone internetową
używajcąc naszych elastycznych szablonów dla Joomla

INDICO S.C.

ul. Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, registered in Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnosci Gospodarczej
NIP/VATID: PL5882424318

Copyright © 2009-2021 Joomla-Monster.com All rights reserved.

Joomla-Monster.com and this site is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Any products and services provided through this site are not supported or warrantied by The Joomla! Project or Open Source Matters, Inc. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.