• Home
  • Blog
  • DJ-BuilderAnywhere - dodatek dla Joomla 4 i WordPress bazujący na YOOtheme Pro

DJ-BuilderAnywhere - dodatek dla Joomla 4 i WordPress bazujący na YOOtheme Pro

Miło nam przedstawić kolejny dodatek dla WordPress i Joomla 4 zintegrowany z YOOtheme Pro Page Builder. Użyj DJ-BuilderAnywhere w połączeniu z YOOtheme PRO i wykorzystaj moduł typu builder w dowolnym miejscu na swojej stronie.

Dodatek DJ-BuilderAnywhere

DJ-BuilderAnywhere to kolejne narzędzie współpracujące z YOOtheme Pro PageBuilder. Jak już informowaliśmy, pojawią się kolejne dodatki do Joomla i WordPress dla YOOtheme Pro. 

YOOtheme Pro to modny kreator stron kompatybilny z wiodącymi systemami CMS typu OpenSource, Joomla i WordPress. Oferuje gotowe, nowoczesne layouty, odpowiednie dla różnych typów stron internetowych.

Web builder YOOtheme Pro ogranicza wyświetlanie widżetów/modułów do pozycji "góra" lub "dół". 

Korzystając z DJ-BuilderAnywhere, można łatwo wyświetlić moduł typu builder w dowolnym miejscu witryny.

Wyeksponuj powtarzalne informacje (cennik, zasady, funkcje, opisy itp.), stwórz własny układ modułu i opublikuj go w różnych miejscach witryny, edytując jednocześnie zawartość w jednym i tym samym miejscu.

Istnieje możliwość dołączenia różnych elementów, takich jak slajdy, animacje lub filmy.

Użyj DJ-BuilderAnywhere, aby utworzyć podmenu

Możesz łatwo tworzyć złożone i fantazyjne podmenu z treścią buildera za pomocą DJ-MegaMenu dla Joomla i Max Mega Menu dla WordPress.

Dzięki możliwości wstawiania modułów lub widżetów do podmenu, tworzenia jego zawartości za pomocą PageBuilder i wstawiania jej w dowolnym miejscu podmenu.

Więcej informacji

15 lat doświadczeń z Joomla! CMS

Stwórz a nami własną strone internetową
używajcąc naszych elastycznych szablonów dla Joomla

INDICO S.C.

ul. Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, registered in Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnosci Gospodarczej
NIP/VATID: PL5882424318

Copyright © 2009-2021 Joomla-Monster.com All rights reserved.

Joomla-Monster.com and this site is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Any products and services provided through this site are not supported or warrantied by The Joomla! Project or Open Source Matters, Inc. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.