• Home
  • Blog
  • DJ-Catalog2 z funkcją pakietu produktów

Aktualizacja rozszerzenia DJ-Catalog2 do wersji 4.0.6

Zaktualizowaliśmy rozszerzenie DJ-Catalog2 do wersji 4.0.6, która wprowadza funkcję zestawów produktów oraz kilka usprawnień.

Funkcja zestawu produktów

Nowa funkcja umożliwia klientom zakup zestawu produktów i ewentualne zaoferowanie im rabatu na taką transakcję.

Tworzenie pakietu jest podobne do tworzenia nowego produktu, w którym określa się typ produktu jako pakiet. Powoduje to wyświetlenie dodatkowych kontrolek, umożliwiających wprowadzenie numerów SKU i ilości dla każdego produktu, który ma stać się częścią pakietu.

Komponent automatycznie oblicza ceny - proporcjonalnie do ceny produktu w pakiecie i oryginalnej ceny każdego jego elementu.

Po zatwierdzeniu zamówienia produkt z pakietu jest zastępowany konkretnymi produktami wchodzącymi w jego skład, dzięki czemu faktury i stany magazynowe odzwierciedlają rzeczywistą sytuację.

DJ-Catalog2 w wersji 3.10.6 dla Joomla! 3

Wraz z wersją 4.0.6 DJ-Catalog2 dla Joomla 4, udostępniliśmy aktualizację dla Joomla 3.

Wersja 3.10.6 przynosi podobne zmiany (w tym nową funkcję), ale mniej ulepszeń niż wersja J4.

Instalacja na Joomla 4 i aktualizacja z Joomla 3 do Joomla 4

Jeśli przeprowadzasz aktualizację do Joomla 4 - zaleca się najpierw zaktualizować DJ-Catalog2 do najnowszej wersji 3.10.6, a następnie uaktualnić do Joomla 4. DJ-Catalog2 3.10.5 jest wersją, która umożliwia bezproblemową aktualizację do Joomla 4.

Przygotowaliśmy film, w którym pokazujemy, jak przebiega ten proces.

Pamiętaj - aktualizacja do Joomla 4 nie jest zwykłą aktualizacją - MUSISZ zrobić kopię zapasową i przechowywać ją w bezpiecznym miejscu. Po pierwsze, upewnij się, że wszystkie rozszerzenia i szablony, których używasz są kompatybilne z Joomla 4 - więcej o procesie aktualizacji dowiesz się z tego artykułu.

Co to jest DJ-Catalog2 - rozszerzenie eCommerce dla Joomla

DJ-Catalog2 jest potężnym rozwiązaniem dla eCommerce oraz katalogu produktów dla Joomla, który może łatwo obsługiwać tysiące produktów. Można go używać jako proste rozwiązanie lub skonfigurować go do uruchomienia zaawansowanych stron.

Dowiedz się więcej

Aktywni subskrybenci dodatku mogą pobrać najnowszą wersję z sekcji Pobieranie i zaktualizować swoją instalację.

15 lat doświadczeń z Joomla! CMS

Stwórz a nami własną strone internetową
używajcąc naszych elastycznych szablonów dla Joomla

INDICO S.C.

ul. Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, registered in Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnosci Gospodarczej
NIP/VATID: PL5882424318

Copyright © 2009-2021 Joomla-Monster.com All rights reserved.

Joomla-Monster.com and this site is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Any products and services provided through this site are not supported or warrantied by The Joomla! Project or Open Source Matters, Inc. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.