• Home
  • Blog
  • DJ-Electronics - Quickstart dla sklepu internetowego przeznaczony dla Joomla 4

DJ-Electronics - Quickstart dla sklepu internetowego przeznaczony dla Joomla 4

DJ-Electronics został specjalnie zaprojektowany dla stron sklepów z elektroniką do sprzedaży produktów elektronicznych, takich jak telewizory, laptopy, aparaty fotograficzne, gry wideo i podobne. Jest to nowoczesne, elastyczne rozwiązanie eCommerce dla Joomla 4 i WordPress z wieloma zaawansowanymi funkcjami, które pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości zaimplementowanych rozszerzeń i dodatków do ulepszenia możliwości Twojego sklepu internetowego.

To rozwiązanie eCommerce jest oparte na YOOtheme Pro web builder i współpracuje z rozszerzeniem DJ-Catalog2. 

Gotowa do uruchomienia strona internetowa / sklep internetowy

Z DJ-Electronics możesz prowadzić każdy rodzaj sklepu internetowego. Oczywiście głównym przeznaczeniem jest sklep zajmujący się elektroniką, w tym sprzętem lub oprogramowaniem, ale szablon/motyw można łatwo dostosować do dowolnej kategorii tematycznej, którą wybierzesz.

Rozwiązanie to jest gotowym do użycia sklepem internetowym opartym na kreatorze stron YOOtheme Pro. Intuicyjny i przyjazny dla użytkownika panel pozwala na wprowadzanie pożądanych zmian z całkowitym pominięciem części kodowania. Możesz w prosty sposób dostosować wygląd strony i zobaczyć wszystkie wprowadzone zmiany na żywo.

Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować quickstart, dodać informacje o firmie, dodać produkty do sklepu, skonfigurować metody płatności/dostawy i rozpocząć sprzedaż online.

Zbudowanie w pełni funkcjonalnej strony eCommerce w ciągu kilku minut jest proste!

Przykładowe widoki

Widok listy produktów

Widok pojedyńczego produktu

Strona "o nas"

Wersja szablonu Joomla zawiera rozszerzenia o wartości co najmniej 477 zł netto!

Szablon DJ-Electronics dla Joomla oferuje zestaw rozszerzeń wliczonych w cenę szablonu. Użyj ich, aby skonfigurować swój funkcjonalny sklep internetowy:

Dołączone komponenty to:

  • DJ-Catalog2 - rozszerzenie eCommerce i katalogu online dla Joomla 4
  • DJ-Catalog2 Integrator - dodatek do Joomla integrujący DJ-Catalog2, rozwiązanie katalogowe i eCommerce, z web builderem YOOtheme
  • DJ-MegaMenu - zaawansowane rozwiązanie menu dla Joomla
  • DJ-TimeLine - dodatek do wyświetlania artykułów lub ręcznie dodanych elementów na osi czasu w formie pokazu slajdów.

Co ważne - DJ-Catalog2 oferuje wsparcie dla produktów fizycznych, wirtualnych - pliki do pobrania, subskrypcje oraz produkty hybrydowe.

Dodatek DJ-Catalog2 Integrator dostarcza listę elementów (wraz z opcjami konfiguracji i stylizacji) służących do budowania widoków listy produktów oraz innych elementów na stronie. Dodatek ten pozwala na zarządzanie szablonami kart produktów lub widokami listy produktów z poziomu kreatora stron YOOtheme. Możesz także budować obszary produktów w dowolnym miejscu na stronie, używając elementów YOOtheme oraz tych udostępnianych przez dodatek.

Użyj dynamicznej zawartości (dynamic content) aby połączyć komponent sklepu internetowego (DJ-Catalog2) z elementami web buildera YOOtheme.

Szczegóły dotyczące motywu dla WordPress

DJ-Electronics motyw dla WordPress zawiera integrację z WooCommerce i YOOtheme Pro web builder. Zgodność z Woocommerce czyni go gotowym do działania w obszarze eCommerce i zapewnia wszystkie narzędzia do zakupów online.

DJ-Electronics motyw dla WordPress zawiera jeden dodatek:

  • DJ-TimeLine - dodatek do wyświetlania artykułów lub ręcznie dodanych elementów na osi czasu w formie pokazu slajdów.

15 lat doświadczeń z Joomla! CMS

Stwórz a nami własną strone internetową
używajcąc naszych elastycznych szablonów dla Joomla

INDICO S.C.

ul. Przyjaźni 9, 84-215 Gowino, registered in Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnosci Gospodarczej
NIP/VATID: PL5882424318

Copyright © 2009-2021 Joomla-Monster.com All rights reserved.

Joomla-Monster.com and this site is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Any products and services provided through this site are not supported or warrantied by The Joomla! Project or Open Source Matters, Inc. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.