Skip to main content

DJ-FashionStore - nowy szablon dla Joomla 4 i WordPress przeznaczony dla nowoczesnego sklepu internetowego.

Poznaj DJ-FashionStore, pierwszy z szablonów, które przygotowujemy dla Joomla i WordPress. Jest on oparty na web builderze YOOtheme Pro - wersja dla Joomla współpracuje z rozszerzeniem DJ-Catalog2, a wersja dla WordPressa jest zintegrowana z WooCommerce.

Przygotowujemy serię szablonów działających na frameworku YOOTheme, a już wkrótce opublikujemy dwa kolejne szablony eCommerce. W dalszej kolejności ukażą się szablony WCAG, które są idealne dla stron takich jak gminy czy instytucje edukacyjne.

Jeśli szukasz nowoczesnego szablonu Joomla / motywu WordPress dla swojego sklepu internetowego, jesteśmy przekonani, że DJ-FashionStore będzie dla Ciebie bardzo interesujący.

Dla kogo przeznaczone jest to rozwiązanie eCommerce?

DJ-FashionStore to rozwiązanie eCommerce dla firm zajmujących się odzieżą, modą i produktami z podobnych kategorii. Szablon eCommerce może pasować do każdego biznesu sprzedającego produkty, i może to być mała, nawet lokalna firma, lub duża marka z ugruntowaną pozycją na rynku mody.

Jeżeli przeznaczenie sklepu ma być inne, dołączone integracje w postaci DJ-Catalog2 i WooCommerce pozwolą Ci dodawać i sprzedawać produkty z dowolnej branży.

Szablon dla Joomla 4

Ten szablon Joomla to gotowy do użycia sklep internetowy oparty na komponencie DJ-Catalog2 i YOOtheme Pro web builder. Dzięki tym rozwiązaniom możesz łatwo skonfigurować wszystko, w tym metody dostawy i płatności, dodać swoje produkty do sprzedaży i zacząć zarabiać w sieci.

Zobacz stronę demo.

Główne funkcje:

  • Pełna integracja DJ-Catalog2 i YOOtheme Pro

Korzystając z dodatku DJ-Catalog2 YOOtheme Integrator, możesz zarządzać szablonami kart produktów lub widokami listy produktów z poziomu web buildera. Możesz również budować strefy produktów w dowolnym miejscu na stronie, wykorzystując elementy YOOtheme oraz te udostępniane przez dodatek.

  • Obsługa wielu języków / wielu walut

Szablon wprowadza natywną obsługę języków z komponentu DJ-Catalog2 - każdy produkt może być przypisany do konkretnego języka.

Przeliczanie walut odbywa się na podstawie kursu z Narodowego Banku Polskiego lub kursu walutowego ustawionego "ręcznie". Przełącznik walut działa w każdym obszarze witryny (również na modułach frontowych).

  • Dynamiczna zawartość

Możesz w prosty sposób połączyć komponent sklepu internetowego (DJ-Catalog2) z web builderem YOOtheme. Wyświetlaj listę produktów według różnych kryteriów, listę producentów lub kategorii, itp.

Bez pomocy programisty przy tworzeniu nowego modułu - możesz je łatwo stworzyć samemu, korzystając z dynamicznej zawartości (dynamic content.)

DJ-FashionStore dla Joomla zawiera 5 rozszerzeń Joomla:

  • DJ-Catalog2 - rozszerzenie eCommerce i katalogu online dla Joomla 4
  • DJ-Catalog2 Integrator - dodatek do Joomla integrujący DJ-Catalog2, rozwiązanie katalogowe i eCommerce, z web builderem YOOtheme
  • DJ-MegaMenu - zaawansowane rozwiązanie menu dla Joomla
  • DJ-FlipBook - dodatek współpracujący z YOOtheme PRO, która pozwala odwiedzającym Twoją stronę czytać pliki PDF jak książkę
  • DJ-TimeLine - dodatek do wyświetlania artykułów lub ręcznie dodanych elementów na osi czasu w formie pokazu slajdów.

Motyw dla WordPress

Motyw DJ-FashionStore dla WordPress posiada pełną integrację WooCommerce z YOOtheme Pro. Możesz zarządzać szablonami kart produktów lub widokami listy produktów w ramach web buildera. Istnieje również możliwość budowania obszarów produktów w dowolnym miejscu na stronie za pomocą elementów YOOtheme dedykowanych dla WooCommerce.

Zobacz stronę demo.

YOOtheme Pro 2.5 wprowadza 18 nowych elementów WooCommerce do web buildera, dzięki którym możesz w pełni dostosować cały sklep WooCommerce do swoich potrzeb.

Twórz szablony dla stron sklepu i poszczególnych produktów, archiwa kategorii i tagów, a także rozmieszczaj nowe elementy w swoim layoucie, korzystając z sekcji, wierszy i kolumn kreatora stron.

Dostępna jest również funkcja dynamicznej zawartości (dynamic content). Połącz WooCommerce z elementami web buildera YOOtheme i wyświetlaj listę produktów według wielu kryteriów w obszarze Grid lub slajdów.

DJ-FashionStore dla WordPress zawiera 2 dodatki:

  • DJ-FlipBook - dodatek współpracujący z YOOtheme PRO, która pozwala odwiedzającym Twoją stronę czytać pliki PDF jak książkę
  • DJ-TimeLine - dodatek do wyświetlania artykułów lub ręcznie dodanych elementów na osi czasu w formie pokazu slajdów.