Skip to main content

DJ-Popup to dodatek Joomla i WordPress dla YOOtheme Pro

Z przyjemnością przedstawiamy nowy dodatek do WordPressa i Joomla zintegrowany z YOOtheme Pro Page Builder. W połączeniu z YOOtheme PRO możesz wyświetlać różne przyciągające wzrok okna popup lub modalne okienka. Zwiększ współczynnik konwersji na stronach zbudowanych w YOOtheme!

Dodatek DJ-Popup

DJ-Popup to kolejny ddoatek współpracujący z Pro PageBuilder YOOtheme. Skupiamy się na tym trendzie, a wkrótce pojawi się więcej produktów dla Joomla i WordPress.

YOOTheme Pro to modny kreator stron kompatybilny z wiodącymi systemami CMS typu OpenSource, Joomla i WordPress. Oferuje gotowe, nowoczesne układy, odpowiednie dla różnych typów stron internetowych.

Korzystając z DJ-Popup, możesz łatwo zmienić dowolną sekcję kreatora YOOtheme Pro w wyskakujące okienko typu popup lub modalne okienko.

Dzięki temu narzędziu możesz zbudować dowolny popup/modal i umieścić w nim dowolne elementy (wideo, mapę, formularz newslettera lub logowania, baner cookies, pokaz slajdów).

Możesz zarządzać treścią popupów za pomocą web buildera YOOtheme w łatwy i przyjazny sposób bez umiejętności kodowania.

Dodatek oferuje wiele triggerów popupów do wyboru, począwszy od standardowego rozwiązania, czyli "na kliknięcie", poprzez rozwiązanie "na hover" i więcej (czas opóźnienia, Na ładowaniu strony, Na przewijaniu, Przewiń do).

Główne funkcje dodatku

Zmień swoją sekcję w DJ-Popup i pokaż użytkownikom witryny przyciągające wzrok wyskakujące okienko.

DJ-Popup oferuje funkcje:

  • Wiele triggerów dla popupów - 6 możliwych sposobów wyświetlania okna
  • Animacje - wszystkie dostępne animacje w bibliotece UIKit. (Fade, Scale Up, Shake, Left, Top, Right, Bottom, Scale Down i inne)
  • Pełna kontrola nad wyglądem i pozycją - definiuj pozycję wyskakującego okienka i jego rozmiar (odległość od dowolnej krawędzi, padding, wysokość, szerokość, pełna szerokość).

Strona demo

DJ-Popup posiada stronę demonstracyjną, na której przygotowaliśmy kilka przykładów. Warto tam wejść i sprawdzić - na pewno pokażą one ogromne możliwości naszego nowego dodatku.

Cennik

Możesz nabyć DJ-Popup w trzech różnych planach cenowych:

  • 6 miesięczna subskrypcja w cenie 102 zł netto
  • 1-roczna subskrypcja w cenie 163 zł netto
  • Plan Unlimited w cenie 1516 zł netto

Więcej informacji