Skip to main content

Funkcje komponentu ogłoszeniowego DJ-Classifieds

 DJ-Classifieds-imageZachęcamy do zapoznania się z artykułem, w którym w języku polskim przedstawiamy funkcje i możliwości komponentu DJ-Classifieds, przeznaczonego do tworzenia serwisów ogłoszeniowych. 

DJ-Classifieds to nowoczesny i rozbudowany a zarazem prosty w obsłudze dodatek ogłoszeniowy.

Korzystając z DJ-Classifieds ogłoszenia Joomla można szybko i skutecznie zbudować dział ogłoszeń.  

Komponent ogłoszeniowy Joomla daje możliwość zarządzania ogłoszeniami, pobierania opłat za ich publikację czy promowanie.  

Oczywiście to nie wszystko, bowiem gama dostępnych funkcji jest ogromna.

Rozbudowany moduł wyszukiwania, aukcje, płatność punktami, uproszczone zarządzanie zapleczem czy dowolnie definiowane pola dodatkowe to tylko skromna część dostępnych funkcji.

Zapoznaj się z bogatą ofertą możliwości DJ-Classifieds.

W swojej ofercie szablonów dla Joomla posiadamy templatki, które korzystają z DJ-Classifieds i można je kupić w pakiecie z tym dodatkiem. Oto kilka z nich:

Nowocześnie zaprojektowany szablon dla Joomla stworzony o obecne standardy. 

Projekt szablonu był inspirowany Material Design, czyli językiem projektowania internetowych i mobilnych produktów opracowanym przez Google.

Nowoczesny, responsywny szablon ogłoszenia na Joomla przeznaczony dla stron z ogłoszeniami lub aukcjami.  

Świetnie nadaje się do wielu kategorii tematycznych, stron z ogłoszeniami o pracę, nieruchomości, sprzedaży samochodów oraz wielu innych.

Kompletne rozwiązanie dla strony internetowej z ogłoszeniami o pracę.

Korzystanie z szablonu umożliwi wystawianie ofert pracy, a osobom poszukującym zatrudnienia odpowiadanie na oferty i wysłanie swojego CV.