Skip to main content

Pomoc Joomla

pomoc Joomla

Joomla to elastyczny, szybki, otwarty (open source!) i bezpieczny system zarządzania treścią (CMS) dzięki któremu zbudujesz dowolny rodzaj strony czy aplikacji webowej (również dostępnej czyli zgodnej ze standardem WCAG).

System posiada wiele wbudowanych nowoczesnych rozwiązań dostępnych bez konieczności instalowania dodatkowych wtyczek i jest często aktualizowany.

Oprócz tego dla Joomla rozwija się dynamicznie baza dodatków tworzonych przez użytkowników i deweloperów. Joomla to także niezwykle liczna i aktywna społeczność użytkowników a także twórców dodatków i szablonów.

W tym miejscu kolekcjonujemy linki oraz informacje, które będa przydatne dla początkujących i zaawansowanych użytkowników Joomla. Artykuł podzieliliśmy na następujące sekcje:

Jeśli masz propozycję o co możemy wzbogacić tę listę daj nam znać w komentarzu u dołu artykułu.

Pomoc Joomla - gdzie szukać?

Interesujące strony z materiałami poświęconymi Joomla

Jeśli potrzebujesz pomocy z Joomla sprawdź poniższe linki. Materiały, które tam znajdziesz będą pomocne dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

Grupy na Facebooku

Społeczności użytkowników Joomla jest bardzo pomocna. Jeśli szukasz pomocy Joomla lub chcesz poznać użytkowników ze swojej okolicy, na pewno znajdziesz odpowiedzi na tych grupach.

Kursy Joomla

Chcesz nauczyć się obsługi Joomla? Kursy i szkolenia będą bardzo pomocne.

Filmy instruktażowe

Wydarzenia związane z Joomla

Forum Joomla

WCAG w Joomla

Znasz inne ciekawe miejsca gdzie można poszerzyć swoją wiedzę lub znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące Joomla? Czekamy na Twój komentarz.