Skip to main content

DJ-BeOrganic - nowy szablon dla Joomla 4 i WordPress przeznaczony dla nowoczesnego sklepu internetowego.

DJ-BeOrganic to nowy motyw eCommerce dla WordPress i Joomla 4, stworzony dla producentów żywności ekologicznej, którzy chcą sprzedawać produkty ekologiczne online.

DJ-BeOrganic jest oparty na YOOtheme Pro web builder - szablon dla Joomla 4 współpracuje z rozszerzeniem DJ-Caalog2, a motyw WordPress współpracuje z WooCommerce.

Jest to kolejna odsłona naszej serii rozwiązań dla funkcjonalnych stron eCommerce opartych na frameworku YOOTheme.

Dla kogo przeznaczone jest to rozwiązanie?

Jest to gotowy do użycia sklep internetowy oparty na web builderze YOOtheme Pro. Załóż sklep eko, w którym będziesz mógł sprzedawać swoje produkty. DJ-BeOrganic jest przeznaczony dla sklepów z ekologicznymi produktami zdrowotnymi i kosmetycznymi, kosmetykami, żywnością ekologiczną i do wielu innych celów.

Wystarczy zainstalować quickstart, dodać produkty, skonfigurować metody płatności/dostawy i rozpocząć sprzedaż online.

Szablon dla Joomla 4

Ten szablon Joomla to gotowy do użycia sklep internetowy oparty na komponencie DJ-Catalog2 i YOOtheme Pro web builder. Dzięki tym rozwiązaniom możesz łatwo skonfigurować wszystko, w tym metody dostawy i płatności, dodać swoje produkty do sprzedaży i zacząć zarabiać w sieci.

Zobacz stronę demo.

DJ-BeOrganic dla Joomla zawiera 5 rozszerzeń Joomla o wartości co najmniej 1.268 zł netto:

  • DJ-Catalog2 - rozszerzenie eCommerce i katalogu online dla Joomla 4
  • DJ-Catalog2 Integrator - dodatek do Joomla integrujący DJ-Catalog2, rozwiązanie katalogowe i eCommerce, z web builderem YOOtheme
  • DJ-MegaMenu - zaawansowane rozwiązanie menu dla Joomla
  • DJ-FlipBook - dodatek współpracujący z YOOtheme PRO, która pozwala odwiedzającym Twoją stronę czytać pliki PDF jak książkę
  • DJ-TimeLine - dodatek do wyświetlania artykułów lub ręcznie dodanych elementów na osi czasu w formie pokazu slajdów.

Dzięki dodatkowi DJ-Catalog2 YOOtheme Integrator możesz zarządzać szablonami kart produktów lub widokami listy produktów z poziomu kweb buildera YOOtheme. Możesz także budować strefy produktów w dowolnym miejscu na stronie, korzystając z elementów YOOtheme oraz tych udostępnianych przez dodatek. Kolejną przydatną funkcją jest dynamiczna zawartość. Możliwe jest łączenie komponentu sklepu internetowego (DJ-Catalog2) z elementami web buildera YOOtheme. Możesz na przykład wyświetlić listę produktów, listę producentów lub kategorii.

Motyw dla WordPress

Motyw DJ-BeOrganic dla WordPress zawiera integrację WooCommerce i web buildera YOOtheme Pro.

Dzięki temu możesz zarządzać szablonami kart produktów lub widokami listy produktów z poziomu kreatora stron. Ponadto możesz budować obszary produktów w dowolnym miejscu na stronie za pomocą elementów YOOtheme dedykowanych dla WooCommerce.

Zobacz stronę demo.

DJ-FashionStore dla WordPress posiada w pakiecie 2 dodatki:

  • DJ-FlipBook - dodatek współpracujący z YOOtheme PRO, która pozwala odwiedzającym Twoją stronę czytać pliki PDF jak książkę
  • DJ-TimeLine - dodatek do wyświetlania artykułów lub ręcznie dodanych elementów na osi czasu w formie pokazu slajdów.